Partnerzy
http://www.laboratoriumnovum.pl/
32 475 34 00
Beskidzka 137,
44-335 Jastrzębie-Zdrój

RABAT: 10% - Zniżka obejmuje wszystkie usługi z oferty laboratorium

Laboratorium rozpoczęło swoją działalność na rynku usług medycznych w Jastrzębiu Zdroju w listopadzie 1996 roku. Przez cały ten okres zdobyło i nadal zdobywa, coraz to większe rzesze stałych i zadowolonych klientów. Naszym atutem jest wysoka jakość, pozostająca pod stałą kontrolą wewnętrzną i zewnętrzną. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo m.in. ofertę badań.

http://remedium.pro/
696 567 078
Wrocławska 8,
44-335 Jastrzębie-Zdrój

RABAT: 10% - Diagnostyka i terapia biorezonansowa

Oferujemy nowe możliwości diagnostyki i terapii wielu utajonych zakażeń, wywołujących szereg objawów klinicznych, z którymi diagnostyka laboratoryjna oraz współczesna medycyna , na dzień dzisiejszy, nie potrafi się uporać. Nasza oferta skierowana jest głównie do osób odpowiedzialnych i świadomie sterujących swoim zdrowiem.

http://fitnessgym.com.pl/
32 4706517
ul. Turystyczna 5 f,g,
44-335 Jastrzębie-Zdrój

RABAT: 10% - Rabat udzielany jest na wszystkie dostępne opcje karnetów, nie dotyczy wejść jednorazowych.

Klub Fitnessgym & Wellness w Jastrzębiu-Zdroju oferuje do Państwa dyspozycji szeroki wybór maszyn siłowych, wolnych ciężarów, urządzeń cardio oraz zajęcia grupowe. Ponadto oferujemy relaks w saunie suchej i infrared.
Cały obiekt wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania wentylacyjne i klimatyzację.
Jednym z najważniejszych walorów naszego klubu jest ciepła , przyjazna atmosfera oraz fachowa obsługa. Fachowa kadra trenerska pomoże w realizacji założonych przez Państwa celów. Zapraszamy!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ